foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Tavaszi szemétgyűjtési akció

Iskolánk is csatlakozott az Önkormányzat által április 21-ére meghirdetett szemétszedési akcióhoz. Reggel az iskolaudvaron Nemes Klaudia zenés tornájával melegítettünk be a feladathoz, majd - a Föld napja jegyében - két vörös juharfa került elültetésre, melyet ezúton is köszönünk az Önkormányzatnak! Ezután 4 csapat indult útnak, hogy tisztábbá tegye községünket: a felsősök a Vendel szobor környékét, az  1-2. osztályosok az alsó játszóteret, a 3-4. osztályosok a felső játszóteret, a felnőttek pedig a bekötőút környékét tisztították meg a szeméttől. Sajnos volt mit összeszednünk! A jól végzett munka után a focipályán találkoztunk, ahol zsíros kenyér, csokoládé és tea volt a jutalmunk. Bízunk benne, hogy akciónkkal azok figyelmét is felhívtuk Földünk és környezetünk védelmének fontosságára, akik után összeszedtük a szemetet!