1. november 14-én iskolánk két volt diákja osztályfőnökük kíséretében ellátogatott hozzánk, hogy - a Kanizsay Dorottya Katolikus Középiskolát és az egészségügyi pályát is népszerűsítve- hasznos információkkal lássák el a felső tagozatos diákjainkat. Megtanították a helyes kézmosást, majd mindenki megnézhette egy UV lámpa alatt, hogy valóban helyesen mos-e kezet. Egy bábun megmutatták az újraélesztés lépéseit, amit mindenki kipróbálhatott. Két különleges szemüveggel tanulóink azt is megtapasztalhatták, hogy a drog és alkoholfogyasztás milyen virtuális zavartságot és korlátozott mozgáskoordinációt okozna.

Köszönjük Dr. Féjáné Tóth Emese tanárnőnek és volt diákjainknak Silling Aidának és Strbik Martinának ezt az érdekes, és egyben komoly ismereteket nyújtó napot!

 

Maduda Ildikó                                              Dudás Andrea
intézményvezető                                      munkaközösség-vezető