foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

2006-ban végzett 8.-os büszkeségeink:

 

Urbanics Roxána:

- A Magyar Köztársaság Jó tanuló – Jó sportolója

- Komárom-Esztergom megye Jó tanuló – Jó sportolója

- Bevetés Pórba Országos 1. hely

- Katasztrófavédelem Megyei 2. hely

- Csecsemőápolás Megyei 2. hely

 

Valasek Márk:

-          Bevetés Próba Országos 1. hely

-          Katasztrófavédelem Megyei 2. hely

 

Maduda Andrea:

-          Bevetés Próba Országos 1. hely

 

Kristóf Mária

-          Katasztrófavédelem Megyei 2. hely

-          -Kerékpáros Iskolai Kupa Megyei 3. hely

-          Csecsemőápolás Megyei 2. hely

 

Kovács Kristóf:

-          Bevetés Próba Országos 1. hely

-          Katasztrófavédelem Megyei 2. hely

 

Kollár Ágnes:

-          Csecsemőápolás Megyei 2. hely

 

2007-ben végzett 8.-os büszkeségeink:

 Pató Szandra:

-          Szlovák versenyek

-          Bevetéspróbák

-          Megyei Lövészbajnokság 3. hely

 

Fujasz Tamás:

-          Megyei Lövészbajnokság 1. hely

-          Sárisápi Lövészverseny 1. hely

-          Bevetéspróbák

 

 

2008-ban végzett büszkeségeink:

 

Petőcz Dávid:

-          Diákolimpia megyei egyéni 2. hely

-          Diákolimpia megyei csapat 2. hely

-          Országos Lövészbajnokság Megyei egyéni 1. hely

-          Országos Lövészbajnokság Megyei első csapat 1. hely

-          Országos Lövészbajnokság Országos 2. csapat

 

Zorics Evelin:

-          Diákolimpia megyei egyéni 3. hely

-          Diákolimpia országos csapat 1. hely

-          Lövészbajnokság megyei egyéni 2. hely

-          Lövészbajnokság megyei csapat 1. hely

-          Lövészbajnokság országos csapat 1. hely

 

 

 

Klányi Ádám:

-          Diákolimpia megyei egyéni 1. hely

-          Diákolimpia megyei csapat 1. hely

-          Lövészbajnokság megyei egyéni 2. hely

-          Lövészbajnokság megyei csapat 1. hely

-          Lövészbajnokság országos csapat 2. hely

 

Hudecz Tímea:

-          Diákolimpia megyei egyéni 2. hely

-          Diákolimpia megyei csapat 1. hely

-          Lövészbajnokság megyei egyéni 3. hely

-          Lövészbajnokság országos csapat 1. hely

-          Légfegyveres Országos Bajnokság 1. hely

 

 

2009-ben végzett büszkeségeink:

 

Varga Inez:

-          Diákolimpia megyei egyéni 1. hely

-          Diákolimpia országos csapat 1. hely

-          Lövész OB. megyei egyéni 1. hely

-          Lövész OB. országos egyéni 2. hely

-          Serdülő OB. országos egyéni 3. hely

-          KSI Kupa országos egyéni 1. hely

 

Velmovszki Csilla:

-          Alapfokú szlovák nyelvvizsga

-          Nemzetiségi hagyományápolás

 

 

 

Kosztolányi Boglárka:

-          Alapfokú szlovák nyelvvizsga

-          Nemzetiségi hagyományápolás

 

20011-es büszkeségeink:

 

Zorics Krisztián:

-          Diákolimpia – Judo 2. hely

-          Magyar Köztársaság Kupa – Judo 2. hely

-          Sárisáp-Lövészverseny 2. hely

-          Sárisáp Akadályverseny 2. hely

-          Polgárőr Verseny 2. hely

 

2012-es büszkeségeink:

 

Salik Barbara:

-          Mind a 8 évfolyamon kitűnő

-          Légfegyveres Országos Bajnokság1. hely

-          Légfegyveres Országos Bajnokság országos döntő 2. hely

-          Légfegyveres Országos csapat 1. hely

-          Diákolimpia országos – egyéni 4. hely

-          Öttusa – Csolnok 3. hely

 

Somogyi Katalin:

-          Mind a 8 évfolyamon kitűnő

-          Légfegyveres Országos Bajnokság – megyei döntő 2. hely

-          Légfegyveres Országos Bajnokság 1. hely

-          Diákolipia országos döntő sportlövészet 6. hely

-          Tardos-Szlovák szavalóverseny 1. hely

-          Öttusa – Csolnok 3. hely

 

Filipinyi Ákos:

-          Mind a 8 évfolyamon kitűnő