foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Versenyeredmények

Iskolánk idén 7 tanulóval képviseltette magát a Magyarországi Szlovákok Szövetsége által évenként megrendezésre kerülő szlovák szavalóversenyen.  

 A 2018. április 20-án, Vácon megrendezett regionális fordulón részt vett Strbik Sára 3. osztályos, Kunyik Csilla és Strbik Emma 4. osztályos, Nebehaj Márk 5. osztályos, Bába Kíra 6. osztályos, Kunyik Gergő és Németh Máté 7. osztályos tanuló.

Nagy örömünkre közülük hárman: Strbik Sára, Kunyik Gergő és Németh Máté továbbjutottak a június 1-jén, Dabason tartandó országos döntőbe! Gratulálunk nekik és felkészítő pedagógusaiknak: Áy Péternének, Farda Gyulánénak és Misurák Györgynek!

Kunyik Gergő 7. osztályos diákunk nemcsak a szlovák nyelv területén jeleskedik, hanem történelemből is szép eredményeket ért el. Az országos történelem tanulmányi versenyen bejutott a megyei fordulóba, ahol a 9. helyezést érte el.

Tagja volt a Leányvári Könyvtár által szervezett megyei történelem versenyen indult csapatunknak is, mely a 9. helyen végzett. További csapattagok voltak: Németh Máté 7. osztályos és Velmovszki Martin 6. osztályos tanuló. Felkészítő tanáruk Pörsökné Ágoston Hajnalka volt.

Szintén tagja volt a Dorogi Rendőrkapitányság által szervezett Kerékpáros ügyességi versenyen részt vett csapatunknak is, ahol Wolfart Dorina, Fenyő Boglárka 7. osztályos és Knáb Bence 8. osztályos tanulókkal képviselték iskolánkat. Tanulóinkat Dudás Andrea kísérte el a versenyre.